Yurtdışından Gelen Hastalar

Yurt dışından ya da şehir dışından gelen hastalarımızın 6 gün Kayseri’de kalması gerekmektedir. Ameliyat olmayı düşündüğünüz tarihten yaklaşık bir hafta önce 0(352)2230038 den asistanımdan muayene ve ameliyat için randevu almanız yeterlidir.

Randevu sonrasında muayene olduktan sonra tahliller çalışılıp ameliyat için bir engeliniz yoksa belirlenen günde ameliyatınızı yapabiliyoruz. Ameliyat olduğunuz gün bir gece hastanede takip ediyor ve taburcu ediyoruz, Ameliyat sonrası genellikle 5 veya 6. günde kontrole geldiğinizde burun sırtına koyduğumuz alçıyı almaktayız. Sonrasında uçağa binmenizde ve yolculuk yapmanızda herhangi bir engel bulunmamaktadır.

Konaklama

Ekibimiz konaklama konusunda size yardımcı olabilmektedir. İsteyen hastalarımızın havaalanından hastaneye ve kalacakları otele transportunuzda asistanım size yardımcı olacaktır.

Burun estetiği ameliyatı ile ilgili daha detaylı bilgi almak için bizi arayabilir ya da bilgi talep formunu doldurarak bize gönderebilirsiniz. En kısa zamanda size geri dönüş yapılacaktır.